Velosprint original bike shop

Ako vybrať bicykel?

Ako správne vybrať detský bicykel

Kým sa dieťa naučí jazdiť na bicykli tak dobre, aby to zvládalo takpovediac „ľavou zadnou“, potrebuje nielen čas a veľa bicyklovať, ale najmä pocit, že svoj bike dokonale ovláda. V opačnom prípade sa naň bude báť sadnúť a celá radosť z bicyklovania bude pokazená. Ako teda správne vybrať detský bicykel? Čítajte ďalej.  

Ako vybrať kros/trekový bicykel

Hľadáte univerzálny bicykel, ktorý spája výhody cestných a horských bicyklov? Vyberte si krosový alebo trekingový (trekový) bike. Tieto dva typy bicyklov využijete na jazdu po asfaltke, aj v ľahkom nespevnenom teréne, napr. na cyklistických cestách.

Vyberáme štýlový bicykel do mesta

Do práce, na menší nákup, alebo len tak na kávičku s kamarátkami, či presúvanie sa po meste bez otravného trčania v zápchach - na to je ideálny štýlový mestský bicykel. Prečítajte si 8 užitočných rád, čo nesmie chýbať na bicykli do mesta, aby bola vaša jazda naozaj pohodlná.

Ako vybrať horský bicykel

Požiadavka „chcem horský bicykel“ je v našom cykloobchode tak častá a pritom tak široká, že vybrať ten správny pre vás je úloha pre našich skúsených cykloporadcov. Prečítajte si niekoľko našich rád a skúseností, ako vybrať mountain bike.

 

Podľa čoho vybrať detský bicykel

Podľa čoho vybrať detský bicykel? Ktoré kritérium je rozhodujúce? Pozrite si krátke video s našim cykloporadcom Milanom Mentelom.

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod32 Antivirus a ES

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis