Velosprint original bike shop

Rady a návody

Skvelé darčeky, ktoré zaručene potešia

Aj vy si každý rok hovoríte, že vás Vianoce nezaskočia a že budete vyberať darčeky v kľude a bez stresu? A Vianoce sú za dverami, a vy stále neviete, čo by potešilo vaše deti, otca, priateľku, mamu, manžela, sestru, kamarátov z cyklopartie...? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky!  

18 skvelých darčekov, ktoré zaručene potešia

Aj vy si každý rok hovoríte, že vás Vianoce nezaskočia a že budete vyberať darčeky v kľude a bez stresu? A Vianoce sú za dverami, a vy stále neviete, čo by potešilo vaše deti, otca, priateľku, mamu, manžela, sestru, kamarátov z cyklopartie...? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky!  

Originálne darčeky - pozor, len pre odvážnych

Niekedy sa hovorí, že na Vianoce by sa mali dávať také darčeky, ktoré by si obdarovaný, alebo obdarovaná, sám pravdepodobne nekúpil. Najčastejšie preto, že si nevie ani predstaviť, ako by vysvetľoval druhým, čo je to za „bláznivý nápad“. Ale ak takýto milý úlet dostane pod stromček, tak je v tom nevinne ...a ešte ako potešený!  

Mať bicykel vo vzduchu sa oplatí

Uloženie biku na zimný spánok robíme väčšinou podľa toho, koľko bicyklov potrebujeme uskladniť a aké možnosti nám poskytuje náš príbytok. Či už je to v byte, v garáži alebo na balkóne, treba dodržať niekoľko hlavných zásad. Prečítajte si, ako je najlepšie uskladniť bicykel na zimu.  

Posezónny servis šetrí peniaze

Patríte k ľuďom, ktorí zosadnú z bicykla po poslednej jazde v sezóne, oprú ho o stenu a zaujímajú sa oň zase až na jar? Možno neviete o tom, že takto skracujete životnosť bicykla až o tretinu! Prečítajte si, prečo je dobré venovať pozornosť práve jesennému servisu bicykla a objednajte sa čo najskôr. 

 

Na jeseň ako cibuľka

Chlad, vietor a dážď, to sú traja najväčší nepriatelia cyklistu v jesennom období. Pomoc je však ľahká - správne oblečenie. Poradíme vám, ako sa obliecť, aby ste si mohli vychutnávať krásy jesennej prírody. Bola by škoda zavesiť bicykel na klinec len kvôli chladnejšiemu počasiu...  

5 tipov ako na jar neprechladnúť na bicykli

Poznáte to: na slniečku teplo, v tieni chladno - to je typické práve pre jarné obdobie. Aby vás hneď po prvej jazde na bicykli nezastavilo prechladnutie, inšpirujte sa našimi radami, ako sa čo najlepšie obliecť a na čo si dať pozor.

Krosový alebo horský bike - podľa čoho sa rozhodnúť?

Aké sú hlavné rozdiely medzi krosovými a horskými bicyklami? Ako sa rozhodnúť, ktorý z nich je pre vás vhodnejší? Radi vám s výberom pomôžeme v našich predajniach, tu je niekoľko rád od našich cykloporadcov.  

Ako pripraviť bicykel na novú sezónu

Ani vy sa už neviete dočkať teplých jarných dní, aby ste mohli vymeniť gauč v obývačke za lúku a čerstvý vzduch? V marci síce týchto dní ešte nebýva veľa, ale určite sa oplatí využiť tie teplejšie a slnečné na prvé tohtoročné kilometre na bicykli.  

Ako uložiť bicykel na zimný spánok

Presadáte v zime z klasického na stacionárny bicykel pred televízorom? Tak si určite prečítajte naše odporúčania, ako najlepšie „zazimovať“ váš bicykel tak, aby ste mohli na jar bez problémov rozbehnúť novú sezónu.

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod32 Antivirus a ES

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis