Velosprint original bike shop

Tipy na výlet

Výlet na Vtáčnik stojí za to!

Boli ste už na Vtáčniku? Možno ako peší turisti, ale teraz vás pozývame zdolať tento kopec s nádherným výhľadom na bicykli. Je to náročnejšia túra, ale určite stojí za to vyšliapať hore, už len preto, aby ste si vychutnali dlhú jazdu dolu...smiley

Tip na výlet - okolo Zlatna

Vedeli ste o tom, že názov obce Zlatno pochádza naozaj od zlata, ktoré sa tu ryžovalo a že náleziská zlata mohli byť pravdepodobne aj na Čiernom hrade nad obcou? Poďte s nami na tento nenáročný výlet do krásnej prírody Zlatnianskeho predhoria neďaleko Zlatých Moraviec.    

Bajkom na Oponický hrad

Príroda sa pomaly prebúdza, a správni cyklisti tiež. Pripravili sme pre vás ďalší tip na príjemný výlet. Opäť začíname na Jelenci, ale tentoraz pôjdeme pozrieť zrúcaninu Oponického hradu. Ak máte chuť pridať sa, čítajte ďalej.   

Gýmeš a Veľký Lysec - výhľady, opekačka a záverečný zjazd

Možno ste už absolvovali peší výlet na Veľký Lysec a zrúcaninu Gýmeš pri Nitre, teraz vás ho pozývame zdolať na bicykloch. Trasa nie je príliš dlhá a zvládnu ju aj menej zdatní bajkeri na horských bicykloch.  

Okruh po Zobore - stredne dlhá trasa

Spoznajte zoborské zákutia na bicykli! Na Zobore je niekoľko zaujímavých značených cyklotrás, ktoré vás zavedú na krásne miesta, kde peší turista zavíta len málokedy. Zbaľte proviant, vezmite rodinku alebo priateľov, nezabudnite na navigáciu a dobrú náladu, a o zážitky je postarané. 

Hodrušské tajchy a flow trail Helligon

Spoznajte flow trail HELLIGON pri Hodrušskom tajchu! Tento nádherný zjazd s dĺžkou 2 km, postavený podľa zásad medzinárodného štandardu Flow Country Trail, zvládne aj bajker so základnými zručnosťami jazdy na horskom bicykli. Vyberte sa s nami na ďalší zaujímavý výlet!

 

Za nádherným výhľadom z Veľkého Inovca

Vyberte sa na krásny výlet na horských bicykloch na Veľký Inovec, ktorý vám dokonale vyvetrá hlavu, posilní svaly, uprace myšlienky a zlepší spánok! Trasa začína od horárne Osnej doline, kam sa dostanete buď cestou cez Obyce alebo z opačného smeru z Jedľových Kostolian.

Na ceste do kopca je najlepší zjazd dolu...!

Náš ďalší cyklovýlet nás zaviedol na kopcovitejšiu trasu - cieľom bol známy, a veľmi fotogenický, Dražovský kostolík neďaleko Nitry. Výlet na Dražovský kostolík - to sú najmä úžasné výhľady, krásna príroda a spálené kalórie - čo viac si človek môže priať :) Preto šup na bicykle, vrelo odporúčame!

 

Úžasné foto spomienky na „zelené“ Francúzsko 2016

Byť na Tour de France je neuveriteľný zážitok! Sme veľmi radi, že vám môžeme priblížiť túto nezabudnuteľnú atmosféru na fotkách...

 

Pre náročných - po hrebeni Tríbeča

Dlhšia a náročnejšia trasa z Jedlín cez Veľký Tríbeč po hrebeni do Skýcova a späť. Vyberte sa na tento krásny výlet plný nádherných výhľadov, náročnejších stúpaní, úžasných zjazdov, ale aj lesných cestičiek a príjemných miest na oddych.

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Hyundai

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis