Velosprint original bike shop
NovinkyPrečo bicyklovať?Testovanie bicyklovTipy na výletRady a návodyAko vybrať bicykel?Pozvánky


Všetky blogy

Prilby Specialized vám zavolajú pomoc

Je bežné, že sa cyklista vyberie na jazdu sám. V prípade nehody, pádu, či nárazu ale nemusí byť nablízku nikto, kto by zavolal pomoc. Vlastne "nemusel", pretože teraz už je - prvá prilba Specialized so senzorom ANGi, ktorý sám zistí, že sa stala nehoda a privolá pomoc! Prečítajte si o tejto vychytávke viac.

Skvelé darčeky, ktoré zaručene potešia

Aj vy si každý rok hovoríte, že vás Vianoce nezaskočia a že budete vyberať darčeky v kľude a bez stresu? A Vianoce sú za dverami, a vy stále neviete, čo by potešilo vaše deti, otca, priateľku, mamu, manžela, sestru, kamarátov z cyklopartie...? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky!  

Obrovský výber, skvelé ceny - oplatí sa prísť!

Všetko pre bicyklistov na jednej ulici - takto by sa v skratke dalo vystihnúť otvorenie nového VELOsprint & e-bike Centra. Na Štúrovej ulici teraz nájdete hneď dve predajne - obľúbený Specialized Concept Store a nové bike centrum, ktoré sme otvorili 18. 1. 2018. Ako malú ochutnávku a pozvánku vám ponúkame fotky a video z novej predajne.  

2. ročník Detskej Tour Petra Sagana bude v Nitre v apríli

Premiéra DTPS v Nitre, minulý rok v máji, šliapala skvelo ako cyklista po BG Fite. Nitrania si prišli užiť krásne slnečné počasie, do súťaže sa zapojili stovky detí a rodičia povzbudzovali ako o život. Čo sa chystá v 2. ročníku?

Nové VELOsprint & e-bike Centrum otvorené od 18.1. 2018

Srdečne vás pozývame do našej novej predajne bicyklov VELOSprint & e-bike Centrum na Štúrovej bike street 45 v Nitre. Príďte sa pozrieť, inšpirovať, nakúpiť!  

18 skvelých darčekov, ktoré zaručene potešia

Aj vy si každý rok hovoríte, že vás Vianoce nezaskočia a že budete vyberať darčeky v kľude a bez stresu? A Vianoce sú za dverami, a vy stále neviete, čo by potešilo vaše deti, otca, priateľku, mamu, manžela, sestru, kamarátov z cyklopartie...? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky!  

Originálne darčeky - pozor, len pre odvážnych

Niekedy sa hovorí, že na Vianoce by sa mali dávať také darčeky, ktoré by si obdarovaný, alebo obdarovaná, sám pravdepodobne nekúpil. Najčastejšie preto, že si nevie ani predstaviť, ako by vysvetľoval druhým, čo je to za „bláznivý nápad“. Ale ak takýto milý úlet dostane pod stromček, tak je v tom nevinne ...a ešte ako potešený!  

V zime na bicykli v obývačke

Chýba vám bicyklovanie, ale akosi sa vám nechce vyliezť von do snehu, mrazu a sychravého počasia? Neodkladajte bicykel ani kondičku do skrine, existujú možnosti, ako bicyklovať v teple po celú zimu.  

Zimná cyklistika je výzva, ale stojí za to!

Bicyklovať naozaj v každom počasí je stále viac in, určite aj vďaka novým možnostiam oblečenia a vybavenia bicykla, a tiež novým technológiám. Ak to chcete skúsiť aj vy, tu sú rady skúsených cyklistov, ako vybojovať bitku s chladom, dažďom a vetrom. V článku tiež nájdete užitočnú kalkulačku tzv. pocitovej teploty.  

Mať bicykel vo vzduchu sa oplatí

Uloženie biku na zimný spánok robíme väčšinou podľa toho, koľko bicyklov potrebujeme uskladniť a aké možnosti nám poskytuje náš príbytok. Či už je to v byte, v garáži alebo na balkóne, treba dodržať niekoľko hlavných zásad. Prečítajte si, ako je najlepšie uskladniť bicykel na zimu.  

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod32 Antivirus a ES

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis