Velosprint original bike shop

Novinky

Nové VELOsprint & e-bike Centrum otvorené od 18.1. 2018

Srdečne vás pozývame do našej novej predajne bicyklov VELOSprint & e-bike Centrum na Štúrovej bike street 45 v Nitre. Príďte sa pozrieť, inšpirovať, nakúpiť! Otvárame 18.1. 2018 o 11:00 hod

Specialized - čo prináša modelová rada 2018?

S čím novým prišli inovátori zo Specialized? Pozrieme sa na nový Tarmac a Epic. Čítajte ďalej!

RETÜL - ešte presnejšie a rýchlejšie nastavenie posedu

Body Geometry Fit (BG Fit) a RETÜL Vantage kombinujú najlepšiu metódu s najlepšími nástrojmi na dosiahnutie dokonalého bezkonkurenčného zladenia jazdca s bicyklom. A my vám teraz ako jediní na Slovensku ponúkame túto novinku! Príďte vyskúšať...!

Elektrobicykel Specialized Vado - do mesta aj na výlet

Život je dnes rýchly, niekedy je ťažké držať krok - preto nie je čas otáľať.
Ako sa ale udržať fit vo viacerých smeroch - v práci, pri zábave alebo pri rodinných chvíľach? Turbo Vado by mohla byť odpoveďou, ako držať krok pri dnešnom hektickom živote.

Specialized - skutoční špecialisti najvyššej kvality

Medzi najočakávanejšie novinky 2017 bezpochyby patria modely od značky Specialized. Pozrite si novú XC raketu Epic HT, nový cestný stroj Roubaix 2017, novinky z kategórie Enduro alebo ladné dámske biky.  

Haibike prekonal očakávania - najširší modelový rad ebikov

Nemecká značka Haibike, ktorá sa špecializuje na výrobu elektrobicyklov, ponúka v tomto roku najširší sortiment športových prémiových ebikov. Kombinuje v nich rôzne motory Bosch CX, Yamaha PW a novinku Yamaha PW-X. Bicykle s touto novinkou uvádza pod názvom SDURO.

Giant nabíja novú sezónu skvelými novinkami

Pozrite si novinky od značky Giant - od bezdušových cestných bicyklov, cez vylepšené horské, nové špecialitky pre dámy, až po ebiky s 500 Wh batériou aj na dobitie mobilu, či navigácie a mnoho ďalších pre skvelú sezónu 2017. 

GHOST pre terénnych „fajnšmekrov“

H AMR pre cestovateľov, špičkový Path-riot, detský Lector, viac pružinových tlmičov, oddelený ženský modelový rad, bohatšia kolekcia oblečenia a ebiky s pohonmi Shimano Steps - to sú novinky značky GHOST pre rok 2017.  

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Hyundai