Velosprint original bike shop

Nové modely GIant 2019

Spolu s príchodom nových modelov Giant pre rok 2019 na náš eshop, vám prinášame aj krátky prehľad najzaujímavejších noviniek.

Hlavná novinka v ponuke Giantu je kompletne nový 29" Trance. Ide o trailový model s viac položenou geometriou a zdvihmi 130 vpredu a 115 mm vzadu, 30 mm širokými ráfiky a novým dizajnom, ktorý prichádza s jednofarebným prevedením laku a "neviditelným" logom Giant na spodnej časti dolnej rámovky.

S novým model Revolt sa nám ponúka ultimátny karbónový gravelbike, ktorému nechýba nič, čo očakávate od moderného gravelu. Základom je pochopitelne rám a vidlica schopné bez problémov pojmúť až 45c plášte. K tomu je naviac geometria určená pre celodenné adventure výlety, vďaka ktorej sa nemusíte báť extra natiahnutej cestnej pozície, ale naopak vás čaká pohodlný posed s dôrazom na pohodlie.

Prakticky všetky terénne elektrobicykle boli prepracované, premenované a osadené novými dielmi. Trance E+ nahrádza model Full E+. Zaujímavosťou väčšiny e-bikov je nový rám s bateriou, ktorá sa vkladá zo spodu, čo umožňuje montáž košíku na flašu. Systém Yamaha má na týchto e-bikoch ergonomickejšie zjednodušené ovládanie bez displeja. Pripravené sú aj verzie SX s vyšším zdvihmi.

 

Pre kompletný zoznam bicyklov Giant 2019 kliknite na tento odkaz.

22.02.2019 | RSS Feed

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod32 Antivirus a ES

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis