Velosprint original bike shop

Predstavujeme nové modely Ghost 2019

Nové modely bicyklov Ghost už netrpezlivo čakajú na svojich majiteľov. Inovácie sa dotkli všetkých produktových radov od prémiových modelov AMR cez elektrobicykle až po čím ďalej obľúbenejšie univerzálne gravel biky. Rámy s novou geometriou teraz sľubujú oproti starším modelom až o 30% väčšiu tuhosť.

Na prvý pohľad vypadá vynovený Ghost FRAMR 8.7 s pružinovým tlmičom dosť drsno a so zdvihmi 170/165 mm rád ukazuje svoje svaly. Ale na druhý pohľad zistíte, že za drsným zovnajškom sa skrýva športový duch, ktorý sa nevyžíva iba v zjazdoch v enduro pretekoch a bike parkoch, ale s elánom obľubuje aj stúpania do kopcov.

Výstavným kúskom medzi modelmi elektrobicyklov Ghost pre rok 2019 je eMTB hybride Ghost SLAMR SX 7.7+. Tento agresívny drak s elegantným karbónovým telom a robustnou pružinou je perfektne pripravený na náročné terénne zjazdy a ďalšie trailové radovánky. Navyše perfektne sedí a je istý aj vo výjazdoch do kopca, s ktorými ti pomôže motor Shimano E8000 s kapacitou batérie 504 Wh.

Úplnou novinkou medzi cestovnými gravel modelmi je karbónový Ghost Endless Road Rage s dynamom v prednom náboji a dobíjacím USB portom v predstavci. Je obutý do širokých pneumatík RoadPlus, ktoré poskytujú pohodlie aj na dlhých nespevnených cestách. V spojení so špeciálne vyváženou geometriou a vychytanými upínacími systémami sedlových vakov sú gravel biky Ghost ako stvorené na nekonečné výpravy do divočiny.

 

 

Pre kompletný zoznam nových modelov Ghost 2019 kliknite na tento odkaz.

18.02.2019 | RSS Feed

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Hyundai

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis