Velosprint original bike shop

Obrovský výber, skvelé ceny - oplatí sa prísť!

Všetko pre bicyklistov na jednej ulici - takto by sa v skratke dalo vystihnúť otvorenie nového VELOsprint & e-bike Centra. Na Štúrovej ulici teraz nájdete hneď dve predajne - obľúbený Specialized Concept Store a nové bike centrum, ktoré sme otvorili 18. 1. 2018. Ako malú ochutnávku a pozvánku vám ponúkame fotky a video z novej predajne.  

2. ročník Detskej Tour Petra Sagana bude v Nitre v apríli

Premiéra DTPS v Nitre, minulý rok v máji, šliapala skvelo ako cyklista po BG Fite. Nitrania si prišli užiť krásne slnečné počasie, do súťaže sa zapojili stovky detí a rodičia povzbudzovali ako o život. Čo sa chystá v 2. ročníku?

Nové VELOsprint & e-bike Centrum otvorené od 18.1. 2018

Srdečne vás pozývame do našej novej predajne bicyklov VELOSprint & e-bike Centrum na Štúrovej bike street 45 v Nitre. Príďte sa pozrieť, inšpirovať, nakúpiť!  

18 skvelých darčekov, ktoré zaručene potešia

Aj vy si každý rok hovoríte, že vás Vianoce nezaskočia a že budete vyberať darčeky v kľude a bez stresu? A Vianoce sú za dverami, a vy stále neviete, čo by potešilo vaše deti, otca, priateľku, mamu, manžela, sestru, kamarátov z cyklopartie...? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky!  

Originálne darčeky - pozor, len pre odvážnych

Niekedy sa hovorí, že na Vianoce by sa mali dávať také darčeky, ktoré by si obdarovaný, alebo obdarovaná, sám pravdepodobne nekúpil. Najčastejšie preto, že si nevie ani predstaviť, ako by vysvetľoval druhým, čo je to za „bláznivý nápad“. Ale ak takýto milý úlet dostane pod stromček, tak je v tom nevinne ...a ešte ako potešený!  


Reklama

Hyundai

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis