Velosprint original bike shop

Prilby Specialized vám zavolajú pomoc

Je bežné, že sa cyklista vyberie na jazdu sám. V prípade nehody, pádu, či nárazu ale nemusí byť nablízku nikto, kto by zavolal pomoc. Vlastne "nemusel", pretože teraz už je - prvá prilba Specialized so senzorom ANGi, ktorý sám zistí, že sa stala nehoda a privolá pomoc! Prečítajte si o tejto vychytávke viac.

Skvelé darčeky, ktoré zaručene potešia

Aj vy si každý rok hovoríte, že vás Vianoce nezaskočia a že budete vyberať darčeky v kľude a bez stresu? A Vianoce sú za dverami, a vy stále neviete, čo by potešilo vaše deti, otca, priateľku, mamu, manžela, sestru, kamarátov z cyklopartie...? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky!  

Obrovský výber, skvelé ceny - oplatí sa prísť!

Všetko pre bicyklistov na jednej ulici - takto by sa v skratke dalo vystihnúť otvorenie nového VELOsprint & e-bike Centra. Na Štúrovej ulici teraz nájdete hneď dve predajne - obľúbený Specialized Concept Store a nové bike centrum, ktoré sme otvorili 18. 1. 2018. Ako malú ochutnávku a pozvánku vám ponúkame fotky a video z novej predajne.  

2. ročník Detskej Tour Petra Sagana bude v Nitre v apríli

Premiéra DTPS v Nitre, minulý rok v máji, šliapala skvelo ako cyklista po BG Fite. Nitrania si prišli užiť krásne slnečné počasie, do súťaže sa zapojili stovky detí a rodičia povzbudzovali ako o život. Čo sa chystá v 2. ročníku?

Nové VELOsprint & e-bike Centrum otvorené od 18.1. 2018

Srdečne vás pozývame do našej novej predajne bicyklov VELOSprint & e-bike Centrum na Štúrovej bike street 45 v Nitre. Príďte sa pozrieť, inšpirovať, nakúpiť!  


Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

24-pay

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis