Velosprint original bike shop
Kariéra

Kariéra

HĽADÁME POSILY

Hľadáme nového kolegu do prevádzky v Nitre na pozíciu mechanik bicyklov.

Náplň práce:
- Diagnostika, servisovanie a oprava bicyklov
- Skladanie nových bicyklov

Ponúkame:
Práca na predajni ktorá je lídrom na bicyklovom trhu
- Mladý dynamický kolektív
- Technické školenia
- Najnovšie technológie z oblasti bicyklov
- Nadštandardné ohodnotenie
- Odborný rast

Požiadavky:
- Vodičský preukaz sk. B
- Znalosť cyklistického sortimentu, manuálna zručnosť, technické myslenie, skúsenosť v danej oblasti
- Pozícia je vhodná pre uchádzača (aj absolventa) ktorému nie sú cudzie pojmy „OSBB,Dual Air, FACT, DI2,Hollowtech“

V prípade záujmu o pozíciu nám prosím pošli stručný životopis a motivačný list s fotkou na nitra@velosprint.sk alebo nám ho odovzdaj osobne na predajni VELO sprint Nitra alebo Specialized Concept Store Nitra.

VELO sprint Team

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod32 Antivirus a ES