Velosprint original bike shop

Nový Specialized S-Works Tarmac Disc 2018

Nový cestný bicykel Specialized S-Works Tarmac Disc SL6 s kotúčovými brzdami prichádza v dvoch farebných variantách. Okrem toho nám Specialized prináša rámové sady vo všetkých veľkostiach a šiestich farebných variantách, medzi nimi nájdete aj motívy tímov Bora-Hansgrohe a Quickstep.

Keď sa v Specialized vyvíjal nový S-Works Tarmac Disc, tak nechceli, aby bol len rýchly. Chceli, aby bol rýchly všade -  pri dlhých stúpaniach či veterných rovinkách.

 • Unikátna geometria Rider-First Engineered™, ktorá zaisťuje že má každá veľkosť rámu tie isté legendárne schopnosti pri stúpaní aj klesaní, aké od bicykla Tarmac očakávate. Rámová sada S-Works FACT 12r je najkvalitnejší karbónový rám v Specialized ponúkajúci najnižšiu hmotnosť a najvyššiu tuhosť. 

• Celokarbónová vidlica S-Works FACT s odlahčenou konštrukciou poskytuje neuveriteľnú tuhosť v prednej časti bicykla a citlivé ovládanie zaručuje okamžité zrýchlenie a rýchle zjazdy. 

• V Specialized skombinovali ich ľahké a tuhé karbónové kľuky S-Works s obojstranným meračom výkonu a spravili tak najľahší (440g/172.5mm) a najpresnejší (+/- 1%) wattmeter.
 

Všetky nové modely Tarmac Disc 2018 si môžete pozrieť kliknutím na TENTO ODKAZ.

15.03.2018 | RSS Feed

Reklama

Hyundai

FACEBOOK

Overenie poukážky

Len pre prihlásených!

Reklama

Preprava Geis