Velosprint original bike shop
NovinkyPrečo bicyklovať?Testovanie bicyklovTipy na výletRady a návodyAko vybrať bicykel?Pozvánky


Všetky blogy

Specialized - čo prináša modelová rada 2018?

S čím novým prišli inovátori zo Specialized? Pozrieme sa na nový Tarmac a Epic. Čítajte ďalej!

RETÜL - ešte presnejšie a rýchlejšie nastavenie posedu

Body Geometry Fit (BG Fit) a RETÜL Vantage kombinujú najlepšiu metódu s najlepšími nástrojmi na dosiahnutie dokonalého bezkonkurenčného zladenia jazdca s bicyklom. A my vám teraz ako jediní na Slovensku ponúkame túto novinku! Príďte vyskúšať...!

Elektrobicykel Specialized Vado - do mesta aj na výlet

Život je dnes rýchly, niekedy je ťažké držať krok - preto nie je čas otáľať.
Ako sa ale udržať fit vo viacerých smeroch - v práci, pri zábave alebo pri rodinných chvíľach? Turbo Vado by mohla byť odpoveďou, ako držať krok pri dnešnom hektickom živote.

Specialized BG Fit - vaše otázky a odpovede

V e-mailovom newsletteri sme notifikovali článok o jedinečnej metóde Specialized BG Fit - ako dosiahnuť pri bicyklovaní najlepší výkon, odstrániť prípadné bolesti a užívať si jazdu naplno. Dostali sme od vás množstvo zaujímavých otázok, preto prinášame odpovede - čítajte viac.   

Testovacia akcia počas Detskej Tour v obrazoch

Nedeľa ako z katalógu zaujímavých akcií - aj takto by sa dala nazvať sprievodná akcia Detskej Tour Petra Sagana - Testovanie bicyklov... [ VIAC ]
 

Vybláznené deti, spokojní rodičia - DTPS v Nitre úspešná!

Premiéra Detskej Tour Petra Sagana v Nitre 7. mája vyšla na výbornú. Stovky ľudí si prišli užiť krásne slnečné počasie, deti sa „vytešili“ na bicykloch a ďalších atrakciách a rodičia povzbudzovali ako o život. Pripomeňte si s nami skvelú atmosféru.  

Buďte výkonnejší a rýchlejší - príďte na Specialized BG Fit!

Bolí vás chrbát, krk či nohy? Tŕpnu vám ruky? Rýchlo sa unavíte a neužívate si bicyklovanie tak, ako by ste chceli? Ak ste odpovedali áno aspoň na jednu z týchto otázok, pre vás je vhodný Specialized Body Geometry Fit. Po ňom pôjde tandem „vy a váš bicykel“ dokonale ako švajčiarske hodinky. Čítajte viac. 

 

Tip na výlet - okolo Zlatna

Vedeli ste o tom, že názov obce Zlatno pochádza naozaj od zlata, ktoré sa tu ryžovalo a že náleziská zlata mohli byť pravdepodobne aj na Čiernom hrade nad obcou? Poďte s nami na tento nenáročný výlet do krásnej prírody Zlatnianskeho predhoria neďaleko Zlatých Moraviec.    

5 tipov ako na jar neprechladnúť na bicykli

Poznáte to: na slniečku teplo, v tieni chladno - to je typické práve pre jarné obdobie. Aby vás hneď po prvej jazde na bicykli nezastavilo prechladnutie, inšpirujte sa našimi radami, ako sa čo najlepšie obliecť a na čo si dať pozor.

Prečo (sú) šťastní ľudia (ktorí) bicyklujú...

Vedecké výskumy, skúsenosti lekárov, prieskumy spokojnosti, nech siahnete po hocijakom zdroji, výsledok je jasný: bicyklovanie je ideálnou pohybovou aktivitou prakticky pre každého! Spálite kalórie, je to perfektné kardio cvičenie, a tiež skvelá zábava, ktorá z vás spraví šťastnejšieho človeka. 

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod32 Antivirus a ES