Velosprint original bike shop
NovinkyPrečo bicyklovať?Testovanie bicyklovTipy na výletRady a návodyAko vybrať bicykel?Pozvánky


Všetky blogy

18 skvelých darčekov, ktoré zaručene potešia

Aj vy si každý rok hovoríte, že vás Vianoce nezaskočia a že budete vyberať darčeky v kľude a bez stresu? A Vianoce sú za dverami, a vy stále neviete, čo by potešilo vaše deti, otca, priateľku, mamu, manžela, sestru, kamarátov z cyklopartie...? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky!  

Originálne darčeky - pozor, len pre odvážnych

Niekedy sa hovorí, že na Vianoce by sa mali dávať také darčeky, ktoré by si obdarovaný, alebo obdarovaná, sám pravdepodobne nekúpil. Najčastejšie preto, že si nevie ani predstaviť, ako by vysvetľoval druhým, čo je to za „bláznivý nápad“. Ale ak takýto milý úlet dostane pod stromček, tak je v tom nevinne ...a ešte ako potešený!  

V zime na bicykli v obývačke

Chýba vám bicyklovanie, ale akosi sa vám nechce vyliezť von do snehu, mrazu a sychravého počasia? Neodkladajte bicykel ani kondičku do skrine, existujú možnosti, ako bicyklovať v teple po celú zimu.  

Zimná cyklistika je výzva, ale stojí za to!

Bicyklovať naozaj v každom počasí je stále viac in, určite aj vďaka novým možnostiam oblečenia a vybavenia bicykla, a tiež novým technológiám. Ak to chcete skúsiť aj vy, tu sú rady skúsených cyklistov, ako vybojovať bitku s chladom, dažďom a vetrom. V článku tiež nájdete užitočnú kalkulačku tzv. pocitovej teploty.  

Mať bicykel vo vzduchu sa oplatí

Uloženie biku na zimný spánok robíme väčšinou podľa toho, koľko bicyklov potrebujeme uskladniť a aké možnosti nám poskytuje náš príbytok. Či už je to v byte, v garáži alebo na balkóne, treba dodržať niekoľko hlavných zásad. Prečítajte si, ako je najlepšie uskladniť bicykel na zimu.  

Posezónny servis šetrí peniaze

Patríte k ľuďom, ktorí zosadnú z bicykla po poslednej jazde v sezóne, oprú ho o stenu a zaujímajú sa oň zase až na jar? Možno neviete o tom, že takto skracujete životnosť bicykla až o tretinu! Prečítajte si, prečo je dobré venovať pozornosť práve jesennému servisu bicykla a objednajte sa čo najskôr. 

 

Výlet na Vtáčnik stojí za to!

Boli ste už na Vtáčniku? Možno ako peší turisti, ale teraz vás pozývame zdolať tento kopec s nádherným výhľadom na bicykli. Je to náročnejšia túra, ale určite stojí za to vyšliapať hore, už len preto, aby ste si vychutnali dlhú jazdu dolu...smiley

Na jeseň ako cibuľka

Chlad, vietor a dážď, to sú traja najväčší nepriatelia cyklistu v jesennom období. Pomoc je však ľahká - správne oblečenie. Poradíme vám, ako sa obliecť, aby ste si mohli vychutnávať krásy jesennej prírody. Bola by škoda zavesiť bicykel na klinec len kvôli chladnejšiemu počasiu...  

Specialized - čo prináša modelová rada 2018?

S čím novým prišli inovátori zo Specialized? Pozrieme sa na nový Tarmac a Epic. Čítajte ďalej!

RETÜL - ešte presnejšie a rýchlejšie nastavenie posedu

Body Geometry Fit (BG Fit) a RETÜL Vantage kombinujú najlepšiu metódu s najlepšími nástrojmi na dosiahnutie dokonalého bezkonkurenčného zladenia jazdca s bicyklom. A my vám teraz ako jediní na Slovensku ponúkame túto novinku! Príďte vyskúšať...!

Hodnotenie  [viac]

V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.

Reklama

Sphere card